Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Adres:

Pokrzywna 48debowe
48-267 Jarnołtówek
tel./fax +48 77 439 77 29
biuro@debowewzgorze.eu
www.debowewzgorze.eu

Opis:

Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia, profesjonalna   obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy w niewielkiej miejscowości Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu.

Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych  i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Bajlandię, Chatę Grillową, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej oraz strefę SPA.

Ciepła atmosfera  i kameralny klimat są mottem przewodnim Hotelu & SPA Dębowe Wzgórze. Wnętrza zaprojektowane zostały w tonacji natury, która współgra z  bezpośrednim otaczeniem gór i lasów. Niezwykle urocza lokalizacja  sprawią, że zapisze się on w Państwa pamięci jako hotel w górach, do którego warto wracać.

Goście hotelowi w ramach pobytu  mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, które znajdują się w budynku hotelowym jak również wewnętrznej sali zabaw, która sąsiaduje z restauracją hotelową.

Nasz hotel to komfort , dobra jakość świadczonych usług i indywidualne podejście  do  Naszych Gości „dużych i małych”

SPA:

Szeroka lista zabiegów SPA Dębowe Wzgórze została skomponowana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je zarówno pod względem rodzaju skory jak i wieku. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń i skuteczności znanych światowych marek kosmetycznych, proponując linie do pielęgnacji zarówno ciała, jak i twarzy. Stale szukamy nowych rozwiązań nieustannie poszerzając swoją ofertę. Wśród proponowanych zabiegów można znaleźć znane, a także „nieznane” rytułały kosmetyczne sięgające korzeniami do tradycji orientalnych i egzotycznych niosące za sobą wyjątkowe efekty terapeutyczne na poziomie ciała i ducha. Rozluźniające terapie, relaksujące masaże czy odżywcze maseczki pozwolą przenieść się w świat luksusu i prawdziwego relaksu. Nasza wiedza i doświadczenie pomagają w osiągnięciu tej jedności. W Naszym Hotelu wszystkie zabiegi opieramy na najlepszej jakości kosmetykach hiszpańskiej firmy GERMAINE DE CAPUCCINI, jak również polskiej firmy BANDI. Łączymy w ten sposób innowacyjne rozwiązania kosmetyczne ze skutecznością natury.

Galeria zdjęć:

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”10″]

Artykuły:

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

toksyny

Czym oczyszczać organizm z to

Dbanie o siebie i oczyszczanie organizmu z toksyn w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. ...

Sprawdź: