Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Adres:

11-010 Barczewozal7
Zalesie 12
tel/fax 89 514 82 41
tel. kom. 606 30 63 44
recepcja@zalesiemazury.pl
www.zalesiemazury.pl

Opis:

Ośrodek znajduje się w sercu Warmii i Mazur, w czystej ekologicznie strefie Zalesie, w otoczeniu lasu, bezpośrednio nad Jeziorem Orzyc Wielki. Jednocześnie obiekt znajduje się zaledwie 18 km od Olsztyna i 5 km od drogi krajowej numer 16 relacji Olsztyn-Augustów. Położone na wysokości ok. 120 m n.p.m. Zalesie, posiada sprzyjające wypoczynkowi bogate walory mikroklimatyczne.

Zalesie to wymarzone miejsce na całoroczny wypoczynek na Mazurach, wakacje na Mazurach, rodzinny wypoczynek z dziećmi, wczasy nad jeziorem, wczasy rodzinne, wczasy pracownicze na Mazurach. Zalesie przyjmuje Gości cały rok dlatego też jesteśmy doskonałym miejscem na rodzinne święta i ferie.

SPA:

Z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji prawdziwą Krainę Relaksu Spa na Mazurach, która wprowadzi Państwa w stan błogiego relaksu i odprężenia.

Kraina Relaksu Spa, basen oraz gabinety zabiegowe czynne codziennie w godzinach 10:00-21:00. Marzysz o weekendzie na Spa na Mazurach, pobycie weekendowym Spa? Planujesz wypad na Mazury w gronie rodziny, znajomych i chcesz skorzystać z bogatej oferty zabiegów Spa? Szukasz ośrodka Wypoczynkowego, hotelu z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym? Pakuj się i przyjedź do naszego Ośrodka Wypoczynkowego. Zapraszamy na Mazury!

Galeria zdjęć:

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”4″]

Artykuły:

zastosowanie oleju jojoba

Do czego wykorzystywany jest o

Olej Jojoba znany był już rdzennym mieszkańcom Ameryki Północnej, którzy wykorzystywali go w celach leczniczych. ...

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

Sprawdź: