Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Makijaż permanentny jest wybierany przez coraz większą liczbę kobiet przede wszystkim w średnim wieku. Jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, które nie chcą codziennie rano spędzać dużo czasu na robienie makijażu. Makijaż permanentny pozwala na podkreślenie najważniejszych walorów oraz korektę kształtu i podkreślenie obszarów sprawiających problemy.

Prestige Cosmetics.

Umawiając się do salonu kosmetycznego musimy się zastanowić w jaki sposób mamy się przygotować do zabiegu. Bardzo ważne jest, aby tydzień przed zabiegiem nie opalać się zarówno w solarium jak i na plaży. Dwa dni przed zabiegiem musimy zaprzestać zażywania zarówno środków przeciwwirusowych jak i witaminy B.

Kolejnym ważnym warunkiem jest odstawienie na dzień przed zabiegiem napojów, w których znajduje się kofeina, teina bądź alkohol. Musimy trzymać się z daleka od lekarstw, które powodują rozrzedzanie krwi.

 

Zdjecie: Andres Hernandez, http://commons.wikimedia.org

Artykuły:

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

toksyny

Czym oczyszczać organizm z to

Dbanie o siebie i oczyszczanie organizmu z toksyn w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. ...

Sprawdź: