Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Makijaż permanentny jest wybierany przez coraz większą liczbę kobiet przede wszystkim w średnim wieku. Jest to idealne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet, które nie chcą codziennie rano spędzać dużo czasu na robienie makijażu. Makijaż permanentny pozwala na podkreślenie najważniejszych walorów oraz korektę kształtu i podkreślenie obszarów sprawiających problemy.

Prestige Cosmetics.

Umawiając się do salonu kosmetycznego musimy się zastanowić w jaki sposób mamy się przygotować do zabiegu. Bardzo ważne jest, aby tydzień przed zabiegiem nie opalać się zarówno w solarium jak i na plaży. Dwa dni przed zabiegiem musimy zaprzestać zażywania zarówno środków przeciwwirusowych jak i witaminy B.

Kolejnym ważnym warunkiem jest odstawienie na dzień przed zabiegiem napojów, w których znajduje się kofeina, teina bądź alkohol. Musimy trzymać się z daleka od lekarstw, które powodują rozrzedzanie krwi.

 

Zdjecie: Andres Hernandez, http://commons.wikimedia.org

Comments are closed.

Artykuły:

Trendy w tatuażu na 2019 rok

Świat tatuażu zawsze stara się patrzeć w przyszłość, zastanawiając się nad nowymi trendami, stylami i ...

narkomania

Detoks narkotykowy - dlaczego

Leczenie każdego uzależnienia to trudny i żmudny proces. Wymagający specjalistycznej pomocy, szeregu psychologów, terapeutów i ...

spa zapisy

Wygodne zapisy do SPA

Zapisy online do Spa i salonów kosmetycznych Dokonywanie zapisów na wizytę w Spa stanowi niekiedy skomplikowany ...

Sprawdź: