Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Adres:

ul. Turystyczna 204jaaa
43-384 Jaworze k/Bielska-Białej
tel.: +48 (33) 819 86 00
fax: +48 (33) 819 86 02
recepcja@spahoteljawor.pl
www.spahoteljawor.pl

Opis:

Malowniczo wkomponowany w górskie, beskidzkie plenery SPA Hotel Jawor**** to miejsce wyjątkowe, oaza spokoju dla każdego tęskniącego za ciszą, harmonią, relaksem i tym wszystkim, co dodaje sił i energii.

Hotel położony jest w południowej części Polski, w Beskidzie Śląskim,
w Jaworzu kolo Bielska-Białej, miejscowości znanej od wielu lat ze względu na specyficzny, panujący tu mikroklimat.  Przepięknie usytuowany u stóp góry Błatnia, jednej z najbardziej panoramicznej i widokowej góry, wśród otaczających go lasów, przeplatanych uroczymi dolinami strumieni i potoków hotel jest wymarzonym miejscem do oderwania się od codzienności  i przysłowiową mekką dla miłośników wypoczynku oraz uprawiania turystyki aktywnej.

Wspomnieć należy, iż bezpośrednie otoczenie hotelu sprzyja organizacji pieszych wędrówek szlakami  górskimi o różnym stopniu trudności, rowerowych wycieczek (liczne górskie trasy rowerowe) lub też konnych przejażdżek malowniczymi ścieżkami.  A zimą – ze względu na bliską lokalizację hotelu od miejscowości typowo narciarskich –  Brennej, Szczyrku oraz Wisły, SPA Hotel Jawor  jest doskonałym miejscem pobytu dla amatorów białego szaleństwa.

SPA:

Jeśli potrzebujesz chwil odpoczynku i wytchnienia dla ciała i umysłu to zapraszamy do  cudownego SPA & Wellness.
To niepowtarzalna okazja, aby zadbać o swoje ciało, umysł i duszę. Zapraszamy do Wodnego Raju, Świata Saun oraz Krainy Beauty.

Galeria zdjęć:

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”5″]

Artykuły:

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

toksyny

Czym oczyszczać organizm z to

Dbanie o siebie i oczyszczanie organizmu z toksyn w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. ...

Sprawdź: