Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Istnieje wiele możliwości korzystania z zabiegów upiększających. Jednym z nich jest sauna fińska. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim jest idealna dla każdego.

sauna

Zabieg odbywa się w temperaturze około 100 – 110°C. Zaleca się wykonywać go przez 10 – 15 min. To optymalny czas dla uzyskania oczekiwanych efektów. Później następuje chłodzenie, które ma przywrócić równowagę. Warto podkreślić,  iż korzystanie z sauny ma dobroczynne działanie dla organizmu. Głównie dlatego, że doskonale otwiera pory i oczyszcza skórę. Ponadto korzystnie wpływa na samopoczucie. Zapobiega zmęczeniu, nerwowości i niepokojowi.

Sauna polecana jest po wysiłku fizycznym, ponieważ usuwa zmęczenie i bóle mięśni oraz stawów. Co więcej systematyczne korzystanie z sauny pozwala utrzymać zdrowy wygląd skóry.  Bardzo chętnie korzystają z niej Panie, które wierzą, że pozwoli im utrzymać młodość na długie lata. Nie jest to bezpodstawne. Efekty zabiegu można obserwować u Finek, które cieszą się elastyczną skórą przez długie lata.

Grafika: Benreis z wikivoyage shared http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html

Artykuły:

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

toksyny

Czym oczyszczać organizm z to

Dbanie o siebie i oczyszczanie organizmu z toksyn w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. ...

Sprawdź: