Partnerzy   Reklama   O Serwisie   Kontakt

Adres:

23 – 300 Janów Lubelskiduuu
ul. Turystyczna 10a
Tel. 15 87 22 880
Kom: 601 636 800
Fax. 15 87 22 707
recepcja@duojanow.pl
www.duojanow.pl

Opis:

Położony nad Zalewem Janowskim, otoczony lasami Hotel Duo**** SPA & Wellness oferuje idealne warunki do wypoczynku. Różnorodność usług, kameralna atmosfera, bliskość przyrody są naszym atutem i gwarancją udanego pobytu.

Oferujemy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że zarówno dzieci, jak i dorośli z przyjemnością będą chcieli tu powracać. Dla naszych gości możemy zorganizować różne formy aktywności, jak np.: jazda offroad, przejażdżka bryczką, kulig. Zapraszamy do Janowa Lubelskiego!

SPA:

Basen z przeciwfalą

Idealnie sprawdza się zarówno podczas wakacji z dziećmi, pobytów dla dwojga lub wczasów z przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnej przeciwfali możesz nie tylko skutecznie się odprężyć, ale również doskonalić pływanie. Dla dzieci będzie to wspaniała atrakcja – szczególnie w czasie niepogody.

Jacuzzi

Działa doskonale na napięte mięśnie, stymuluje układ krążenia. Ponadto wanna SPA ma właściwości odprężające i rozluźniające, świetnie sprawdza się przy wszelkich dolegliwościach związanych z kręgosłupem. To po prostu wspaniały sposób na relaks.

Łaźnia parowa

Pozbądź się toksyn! Podczas kąpieli parowej pobudzisz czynności skóry odpowiedzialne za wydalanie z organizmu produktów przemiany materii. Skóra stanie się bardziej elastyczna i gładka, twój organizm będzie rozluźniony i odprężony. Koszt: 20 PLN za godzinę.

Sucha sauna fińska

Zadbaj o swoje serce i układ krążenia. Dzięki kąpieli w saunie oczyścisz skórę, wpłyniesz na wzrost ukrwienia i przemiany materii w mięśniach, rozwiniesz swój układ odpornościowy. I doskonale się odprężysz. Koszt: 20 PLN za godzinę.

Galeria zdjęć:

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”6″]

Artykuły:

Czy ciepło leczy? Najważniej

Ciepłolecznictwo może brzmieć dość specyficznie, lecz jest powszechną praktyką, podczas licznych zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. ...

Jak marihuana medyczna działa

Obecnie, w czasach powszechnej dostępności do dóbr materialnych, nietrudno jest znaleźć najwyższej jakości, różnorodne produkty, ...

toksyny

Czym oczyszczać organizm z to

Dbanie o siebie i oczyszczanie organizmu z toksyn w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne. ...

Sprawdź: